Hlavná stránka

Lyžiarsky výcvik

V dňoch 12.2. - 16.2.2024 sa uskutočnil lyžiarsky zjazdový výcvik (LZV) žiakov 7. ročníka, v lyžiarskom stredisku SKI Tále. LZV sa zúčastnilo 54 žiakov . Ubytovanie bolo zabezpečené v ubytovacom zariadení Krpáčovo v Hornej Lehote – v  apartmánových izbách 2+2 lôžka s vlastným sociálnym zariadením , spoločenskou miestnosťou, zasadačkou a športovou herňou. Stravovanie bolo zabezpečené priamo na chate s plnou penziou a celodenným pitným  režimom, v utorok a štvrtok obedom v SKI  Tále. Denný režim bol organizovaný podľa spracovaného denného harmonogramu činností a rámcového programu činností mimo LZV, budíček bol o 07:00 hodine, večierka o 22:00 hodine. V stredu v poobedňajších hodinách žiaci navštívili hotelový wellness a absolvovali turistickú vychádzku do blízkeho okolia. Vo večerných hodinách sme  žiakom pripravili náučný i zábavný program.