Akcie

Speakers´ Corner

Dňa 10. 4.2024 sa  uskutočnilo školské kolo súťaže mladých rečníkov v anglickom jazyku Speakers´ Corner. V súťaži museli žiaci obsiahnuť  6-8 tém podľa kategórie, z ktorých si jednu vytiahli a  voľne na túto tému potom rozprávali. Na záver svojej improvizácie museli zodpovedať aj doplňujúce otázky.

Všetci si viedli v súťaži veľmi dobre, najlepšie však v kategórii 8.-9.ročník Nela Laurenčíková z 9.ročníka, v kategórii 5.-7.ročník  Zuzana Prieložná zo 6. ročníka a v kategórii 3.-4. ročník veľmi milo prekvapila Petra Cabadajová z 3. ročníka. Spomínaní výhercovia získali titul Speakers´ Corner Champion.

Výhercom gratulujeme a všetkým žiakom prajeme, aby dokázali zo slovom v cudzom jazyku narábať tak, ako ovládajú reč vo svojom rodnom jazyku.

Za organizátorov veľa ďalších úspechov prajú  Mgr. M. Horváthová, Mgr. J. Lišková a Mgr. E. Cagáňová.