Archív 2016/2017

Turnaj Belá

Dňa 13.3.2017 sa v ZŠ Belá uskutočnil futsalový turnaj žiakov, za účasti škôl Varín, Belá A, Budatín, Terchová, Belá B, Teplička. Hralo sa systémom dvoch skupín po troch, prvý dvaja postupovali do semifinále, kde sa hralo prvý s druhým, druhý s prvým krížovým pravidlom. Naši chlapci Samuel Novák, Michal Ripel, Martin Jakubčiak, Jakub Sušoliak, Tomáš Holec, Vladimír Švec, Šimon Ťažký, Lukáš Sušienka, Adam Vrábel pod vedením trénera Martina Marcineka postúpili zo skupiny z druhého miesta a v semifinále sa stretli so súperom z Budatína, s ktorým síce prehrali,ale v súboji o tretie miesto porazili po výbornom výkone žiakov z Terchovej. Obsadili sme konečné 3. miesto za družstvami z Belej a Budatína. Našim chlapcom gratulujeme a držíme palce v ďalších turnajoch.