Akcie 2018/2019

Výlet predškolákov na Orave

So záverom školského roka sú spojené aj rôzne zájazdy a výlety. A nebolo to inak ani v našej škôlke. Tohtoroční predškoláci – keďže už brány MŠ opúšťajú, absolvovali so svojim pani učiteľkami koncoročný výlet. V tomto roku to  bol výlet na Oravskú priehradu spojený s plavbou na lodi a návštevou na Slanickom ostrove. Zábava sa začala už pri nastúpení pred materskou školou do autobusu, keďže už aj jazda autobusom je pre mnohé deti dnes zážitok. Pokračovala plavba loďou. Pamiatky Slanického ostrova a najmä mapa so zaplavenými dedinami pod priehradou, mnohým škôlkarom nedovolila počas výkladu ani dýchať, čo tak zaujato počúvali.  Výlet sa nám vydaril, deti čo dostali aj popapali a nadšené a s novými zážitkami a informáciami sa vrátili do materskej školy.